Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

ZDT uvádí novinku ve výrobním programu - tříosý návěs MEGA 33 Easy

ZDT MEGA 33 Easy

​Český výrobce dopravní a aplikační zemědělské techniky ZDT Nové Veselí představuje novinku ve svém výrobním portfoliu. Specialista na efektivní přepravu obilovin a velkoobjemových materiálů (siláž, senáž, dřevní štěpka), to je nový traktorový návěs MEGA 33 Easy, první jednoúčelový třínápravový návěs v nabídce výrobce.

Návěs ZDT MEGA 33 Easy disponuje zcela novým tridem podvozkem s rozvorem náprav 1,81 m poskytujícím rovnoměrné rozložení hmotnosti. Kola jsou obuty do širokoprofilových pneumatik o rozměrech 600/55 s průměrem ráfku 26,5 palce, další možností jsou pneumatiky 710/50 R26,5. Standardem je mechanické odpružení náprav, na přání pak odpružení hydropneumatické, nucené řízení náprav (první a třetí náprava jsou řiditelné) a hydraulicky odpružená oj. Právě hydraulické odpružení dovoluje výškové nastavení oje v závislosti na agregovaném tažném prostředku.

Jednoúčelový tridem návěs s dozadu sklápěnou vanovou korbou ZDT MEGA 33 Easy

Dozadu sklápěná vanová korba o délce 9 m má základní výšku bočnice 1800 mm, která při použití nástavků (400 mm) poskytuje objem celých 45 m3. Díky profilovaným plechům tvořícím boční stěny korby se snížil počet svislých výztuh a zároveň se zvýšila pevnost. Systém hydraulického otvírání zadního čela má automatické zajištění proti pootevření. Nejvyšší technicky přípustná hmotnost návěsu je 33 000 kg.

Vanová korba o délce 9 m s nástavky o výšce 400 mm poskytuje užitečný objem 45 m3