Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

Tažené postřikovače Amazone UG

Kategorie: Postřikovače

Široký rám z profilové oceli, kompaktní nádrž a robustní postřikovací ramena v profilové konstrukci zajišťují optimální stabilitu systému. Proto je postřikovač UG zároveň velmi robustní a lehký. Veškeré hadice jsou bezpečně uloženy v rámu a v jeho profilech.

Přehled modelů

tabulka postřikovačů UG

Tažený postřikovač UG s objemem nádrže 2.200 a 3.000 l se vyznačuje robustní konstrukcí, která umožňuje snadnou manipulaci. Postřikovač vybavený postřikovacími rameny Super-S2 nebo (dle výběru) Super-L1 s pracovním záběrem 15 až 28 m dosahuje zvlášť velkého plošného výkonu.

Hlavní argumenty:

  • Velká světlá výška, se zaobleným rámem
  • Stabilní lehká konstrukce
  • Lehká nádrž na postřik s nízko umístěným těžištěm ze sklolaminátu
  • Velmi lehká, vysoce stabilní a ideálně kompaktní profilová konstrukce postřikovacích ramen
  • Vynikající zavěšení ramen = stabilní poloha při práci
  • Výkonné, samonasávací pístové, membránové čerpadlo nenáročné na údržbu s ochranou proti chodu na sucho
  • Přimíchávací nádržka s výkonným injektorem pro rychlou, bezpečnou a přesnou práci
  • Moderní, snadno ovladatelné armatury

UG – stroj na 100 000 ha! Největší stabilita pro největší síly. Robustní, spolehlivá technika

Široký rám z profilové oceli, kompaktní nádrž a robustní postřikovací technika zajišťují nezbytnou stabilitu systému. Všechny hrany jsou zaoblené, všechny hadice jsou uložené v rámu.

Šetrný průjezd po poli i porostem

Volba správných pneumatik má pro šetrnou práci k půdě rozhodující význam. Blatníky AMAZONE jsou nastavitelné na různé pneumatiky. K volitelné výbavě blatníků patří vždy velký držák kanystru.

Podvozek podle přání

Stavitelná náprava může být podle přání vybavena dvouokruhovou vzduchovou nebo hydraulickou brzdovou soustavou. Rozchod kol lze plynule nastavit od 1,50 do 2,25 m. Na přání možnost homologace na 40 km/h.

Správná oj pro jakékoliv připojení Systémy řízení SelfTrail a UniTrail

reagují bezprostředně na pohyby spojené s řízením traktoru. Tažená náprava nekopíruje stopu traktoru při projíždění zatáčky. Vlastnosti tažené nápravy jsou zcela nezávislé na pojezdové rychlosti.

Velmi stabilní a současně velmi lehké

Postřikovací ramena AMAZONE jsou díky speciální profilové konstrukci současně superstabilní a superlehká. Pracovní záběry od 15 do 28 metrů dovolují díky možnosti vyklápění optimální přizpůsobení pracovním podmínkám. Díky vysoké kvalitě je i při vysokých plošných výkonech zajištěna dlouhá životnost.

Super úzké přepravní šířky již od 2,40 m

Postřikovací ramena Super-S2 se sklápí nebo vyklápí plně automaticky hydraulickým válcem. V přepravní poloze jsou postřikovací ramena uložena superkompaktně za základním zařízením při přepravní šířce jen 2,40 m a přepravní výšce 3,30 m. Se svým až 140 mm širokým, vícenásobně ohýbaným ocelovým profilem jsou postřikovací ramena Super-S2 superstabilní

Přehled ramen postřikovačů UG