Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

Pneumatické setí

Secí stroj Amazone Cirrus

Secí stroj Amazone Cirrus

Po dokončení přípravy seťového lože u secího stroje Cirrus pomocí disků typu Catros následuje zpětné utužení v pruzích pomocí zvláštních pneumatikových pěchů. U typu Cirrus Special probíhá přesné ukládání osiva botkami RoTeC+ i při nejvyšších rychlostech. Secí stroj s botkami Cirrus Super je konstruován pro vysoké plošné výkony v obtížných podmínkách. Nápadným znakem stroje Cirrus Super je secí botka PacTaC.

Secí stroj Amazone AD-P

Secí stroj Amazone AD-P

Příprava půdy, zpětné utužení, příprava seťového lože, precizní uložení osiva v rovnoměrné hloubce a přesné zavláčení plus rovné a dobře strukturované pole: to jsou předpoklady pro výborné vzcházení osiva a optimální výnos. Všechny tyto úkoly perfektně plní pneumatické secí stroje AD-P a Avant.

Vše od jednoho dodavatele: Můžete si vybírat ze stavebnicového systému, do něhož patří různé stroje na přípravu půdy, válce, radličky, zavlačovače a moderní řídicí terminály.

Secí stroj Amazone Citan

Secí stroj Amazone Citan

Secí stroj Citan se samostatně používá na plochách, které jsou již pomocí nářadí na přípravu půdy připraveny k výsevu. Pracovní záběr 6 až 15 m, velký zásobník na osivo, spotřeba paliva i pod 3 litry/ha – to jsou parametry jednoho z nejefektivnějších secích strojů. Secí stroj Citan 12001-C a 15001-C nabízíme i s rozděleným zásobníkem pro kombinované použití s hnojivem.

Prospekty ke stažení

Secí stroj Amazone Cayena

Secí stroj Amazone Cayena

Secí stroj s dlátovými secími botkami Cayena je určen k rychlému výsevu s předchozím obděláním půdy nebo bez něj. Prokazuje své přednosti zejména v tvrdé a kamenité půdě a v suchých oblastech, kde běžné botky selhávají. Ať pro minimalizačním setí, setí do obdělané půdy nebo setí do strniště - díky 6 m pracovní šířky nabízí typ Cayena mimořádný výkon.

Secí stroj Amazone Condor

Secí stroj Amazone Condor

Secí stroj pro přímé setí speciálně do strniště. Condor pracuje s jednotlivě vedenými dlátovými botkami. Stroj je koncipován pro minimalizační setí v extenzivních podmínkách v záběrech přes 9 m.

Secí stroj Amazone Primera DMC

Secí stroj Amazone Primera DMC

Tento secí stroj pro velké výměry Primera DMC byl zvlášť zkonstruován pro přímý a bezorebný výsev v suchých podmínkách. Osivo je vyséváno pod zbytky plodin, tak je zajištěn optimální kontakt osiva s půdou a tím vynikající klíčení.