Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

Servis a náhradní díly

SERVIS – VÁM NABLÍZKU

Divize závěsné techniky společnosti Agrotec a.s., je vašim partnerem pro dovoz zemědělského nářadí. Zastupujeme na českém trhu renomované světové výrobce a klademe velký důraz na poskytování stabilního technického zázemí a kvalitní servisní sítě. Naším cílem je nabídnout vám prostřednictvím našich autorizovaných partnerů servisní služby na špičkové úrovni a být spolehlivým partnerem ve vašem podnikání. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený servisní tým, ale i vhodné servisní zázemí odpovídající světovým standardům. Na servisní střediska jsou přenášeny prostřednictvím technického servisu a školícího centra veškeré technické informace přímo od výrobců a hlavně se poznatky z provozu strojů v terénu vrací nazpět k výrobci a odráží se ve zlepšeních a inovacích.

Síť autorizovaných prodejců pokrývá celou Českou republiku. Tím pro vás snižujeme náklady za příjezd servisních vozů ze vzdálené centrály a zkracujeme reakční dobu. Protože jsme blízko Vaší farmy, můžeme k Vám zajet častěji, i na preventivní prohlídku. V případě mimořádných událostí na stroji může servisní technik, vybavený počítačem, vyhledat potřebný díl přímo na poli. Současně může ihned prověřit dostupnost dílu na skladě importéra a zároveň jej objednat.

Jsme tu pro Vás, abychom zabezpečili bezproblémovou funkci a vysokou spolehlivost vašich strojů. Chceme být plnohodnotným partnerem ve vašem úspěšném podnikání!

Servisní centrum Divize závěsné techniky společnosti Agrotec a.s.

Tel.: 519 402 193

 

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY NA DOSAH RUKY

Snadná dostupnost náhradních dílů je naším cílem. Nežádoucí prostoje stroje snižují produktivitu práce a ve svém důsledku i váš zisk. Uvědomujeme si těžkosti způsobené prostojem stroje, a proto rychle reagujeme. Běžné opotřebitelné a obrátkové díly jsou standardně na skladě autorizovaných prodejců. Každý den rozvážíme díly z centrálního skladu přímo k prodejcům a v sezóně se dováží až pětkrát týdně díly od výrobce přímo k prodejci. Nabízíme vám originální náhradní díly za konkurenceschopné ceny, protože jen originální díly zajišťují kvalitní a hospodárný provoz, dlouhou životnost a nižší náklady na montáž. Máme úplné přístupy do katalogů výrobců a náš personál je pečlivě proškolen, aby vám odborně poradil s výběrem vhodného dílu.

Kontakty na naše autorizované prodejce naleznete na tomto webu na stránce „prodejní síť“.

 „Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž“

Sklad náhradních dílů Divize závěsné techniky společnosti Agrotec a.s.

Tel.: 519 402 265