Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

Rozmetadla minerálních hnojiv Amazone ZA-M / ZA-M Profis / ZA-M Ultra

Kategorie: Rozmetadla minerálních hnojiv

Profesionální dvoukotoučové rozmetadlo ZA-M pro větší zemědělské podniky a podnikatele ve službách využívané pro pracovní záběry až do 36 m. Pomalu se otáčející vysokovýkonný čechrač a nízké otáčky kotoučů zajišťují velmi rovnoměrný a šetrný rozhoz hnojiva. Rozmetadlo ZA-M Profis je osazeno váhou pro profesionály, užitečná nosnost až 3100 kg a pracovní záběr 36 m. Přesnost a bezpečnost díky snadnému nastavení rozmetaného množství a pracovnímu záběru bez zkoušky rozmetaného množství hnojiva. Vysoce výkonné rozmetadlo ZA-M Ultra vyšší třídy dosahuje pracovní šířky až 52 m.

Prospekty ke stažení

Přehled modelů

Přehled rozmetadel ZA-M

Hlavní argumenty:

  • Dvojitá násypka s optimalizovaným tvarem zásob níku umožňuje neustálou kontrolu funkce a vyšší přesnost
  • Jemná plnicí síta zabraňují závadám při rozmetání a lze je při čištění stroje jednoduše sklopit a aretovat
  • Celý rozmetací systém je vyroben z kvalitní oceli
  • Pohodlí a bezpečnost je zajišťovaná snadným a dobře přístupným seřizováním rozmetaného množství a pracovního záběru
  • Systém dvojitých hradítek pro optimální nastavení dávky a rychlé otevírání a zavírání
  • Balíček SafetySet se světly, výstražnými tabulemi a ochranným rámem sériově

Mnoho rozmetadel, jedna řada
AMAZONE nabízí správné rozmetadlo pro každý podnik!

 

Bez zkoušení rozmetaného množství. Zadáte rozmetané množství a pracujete! Jednodušeji to nejde. Bezpečně to zvážíme!

Díky odvažovacímu rámu rozmetadla ZA-M Profis s užitečnou hmotností 2100 kg se zvýší přesnost a intenzita práce. Odvažovací systém poskytuje obsluze pohodlí a vyšší bezpečnost. Odvažovací buňka zjišťuje on-line rozdílné hmotnosti rozmetaného materiálu s vysokou přesností. Automaticky srovnává skutečně rozmetané množství s požadovaným. Jsou zjišťovány změny průtoku, např. v případě různorodých minerálních hnojiv, a rozmetací dávka se znovu automaticky přestaví prostřednictvím dávkovacího hradítka. Z důvodu stanovení plošné bilance živin se navíc přesně zaznamenává rozmetané množství. Stabilní odvažovací rám je integrován tak, aby se nezvětšovala vzdálenost těžiště ani plnicí výška. K dosažení vyváženého zásobování živinami lze změnit rozmetané množství stiskem tlačítka na palubním počítači AMATRON 3. Plně automatickou úpravu množství podle zaznamenaného množství dusíku lze provádět prostřednictvím přídavné on-line snímací N-senzorové techniky.

Spolehlivá už po celá desetiletí

Převodovka uložená v olejové lázni se ukázala být nezdolným srdcem dvoukotoučových rozmetačů AMAZONE. Převodovky AMAZONE se 100 000krát osvědčily, jsou bezúdržbové a jsou vybaveny integrovanou pojistkou proti přetížení, která chrání převodovku před poškozením.