Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

Profihopper

Kategorie: Údržba zeleně

Samochodný univerzální stroj na profesionální údržbu zeleně.

Jeho hlavní funkcí je sečení, válcování, mulčování a provzdušňování trávníků. Nezáleží na tom, zda hodláte trávník vyžínat za sucha či časně ráno kdy je ještě rosa. Stejně tak nezáleží na tom, zda je tráva vysoká či hustá. Profihopper vždy odvede prvotřídní výkon.

Prospekty ke stažení

Specifické zavěšení mulčovacích nožů na velkém rotoru umožňuje precizní krátký sestřih travnatého porostu. Stejně precizně dokáže trávník prořezat, vyčesat a sebrat trávníkovou plsť za pomoci provzdušňovacích nožů, které lze snadno a rychle namontovat bez použití nářadí, a současně povrch i válcovat.

Díky vynikajícímu sacímu výkonu sebere z trávníku nejen organickou hmotu, jako je posečená tráva, listí, kaštany, žaludy, koňské koblihy apod., ale dokáže sesbírat i plechovky, papír a jiné odpadky, které zanechávají po sobě návštěvníci parku či podobných travnatých ploch.

Nabízené modely:

Profihopper zDrive – ovládání pomocí páky v kombinaci s nulovým poloměrem otáčení

Profihopper iDrive – ovládání pomocí volantu v kombinaci s nulovým poloměrem otáčení

Profihopper 4WDi – předchozí model disponující navíc inteligentním pohonem všech kol

 

Další informace Vám poskytne specialista na komunální techniku AMAZONE:

Ing. Bohumil Martinek, + 420 734 131 009

 

Profihopper pro celoroční využití

Vyžínání

Profihopper odvede za téměř jakýchkoliv povětrnostních a vegetačních podmínek veškerou práci. Jeho nesčetněkrát osvědčený žací a provzdušňovací systém AMAZONE je garantem čistě upravených travnatých ploch. Do práce se můžete pustit nejen pouze za sucha, nýbrž již časně ráno, kdy je na trávě ještě rosa. Nezáleží na tom, zda je tráva vlhká, zvlášť vysoká či hustá – Profihopper vždy odvede prvotřídní výkon.

Válcování

Chcete-li mít krásný a udržovaný trávník, pak bezprostředně po posečení doporučujeme jeho uválcování.

Provzdušňování

Pomocí stroje AMAZONE Profihopper můžete rovněž provádět bezvadné provzdušňování půdy. Provzdušňovací nože, které lze namontovat rychle a bez použití nářadí, prořezávají trávník a prosvětlují jeho povrch. Trávníková plsť se vyčeše, sebere a současně se povrch uválcuje. Přístup světla, vzduchu, vody a živin do půdy vylepšený díky provzdušnění přináší podstatné ozdravění půdní struktury.

Mulčování

Specifické zavěšení nožů na velkém rotoru umožňuje precizní krátký sestřih travnatého porostu. Za účelem mulčování se prostě přesune mulčovací klapka stroje Profihopper a pokosený, plošně rozprostřený materiál poté zůstává ležet na posečené ploše. Důležité živiny se tak dostávají zpět do půdy.

Univerzální stroj

Stroj pro celoroční využití

Sběr listí

Díky vynikajícímu sacímu výkonu se sebere téměř „vše“ (listí, kaštany, žaludy, atd.). Využití objemu zásobníku je přitom optimální. Rozmělňování listí za využití rotačních nožů navíc podporuje jeho rychlejší biologický rozklad. Začátkem jara je zem ještě často pokrytá zbytky podzimního listí a růst trávy je tak značně utlumen. Abyste urychlili růst trávy, můžete prostřednictvím dodatečně instalovaných provzdušňovacích nožů sbírat listí a současně provzdušňovat trávník.

Sběr odpadků

Dopravní systém stroje není nikterak choulostivý, bez problémů zpracovává i plechovky, papír a jiné odpadky, které po sobě zanechávají návštěvníci parku a podobných rekreačních ploch.

Sběr koňských koblih

Čisté pastviny svědčí zdravému dobytku. Profihopper vyžíná pastviny a provádí čistý sběr koňských koblih.