Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

Vertikální

Univerzální mulčovač MT profi [MTL]

Univerzální mulčovač MT profi [MTL]

​Je určen především pro rychlé a účinné mulčování trávy v sadech, vinicích, parcích, pastvinách, na letištích, golfových hřištích atd. Tři horizontální rotory zajišťuji kvalitní mulčování trávy. Připojení k traktoru do 3.-bodového závěsu kategorie I. nebo II.

LAND PRIDE RCM 4015

LAND PRIDE RCM 4015

Modelová řada RCM 4015 RANCHER je kombinací spolehlivé, dlouhými lety osvědčené konstrukce a robustních pohonů z vyšších modelových řad. Mulčovač je agregován do spodního závěsu traktoru s potřebou příkonu od 50 do 200HP. Ochranu proti přetížení zabezpečují kluzné spojky na pohonech. Dalším ochranným prvkem stroje, tentokrát pro ochranu celého skeletu je přivařený a robustní ochranný prstenec nad jednotlivými rotory. Pěnou plněná použitá letecká kola jsou v základní výbavě stroje. Tento model je určený zejména pro mulčování trav, nedopasků a mladých náletů s dokonalou řeznou kapacitou do Ø 88mm.

Prospekty ke stažení

LAND PRIDE RCM 6515

LAND PRIDE RCM 6515

Nejvyšší stupeň robustnosti mezi mulčovači ztělesňuje model RCM 6515. Tento DOMINATOR se umí vypořádat i s materiálem do Ø 114mm. Synergie tuhé konstrukce, robustních převodovek a vysokých řezným rychlostí předurčuje tuto modelovou řadu pro práci v nejobtížnějších podmínkách. Mulčovač je agregován do spodního závěsu traktoru s potřebou příkonu od 50 do 250HP. Ochranu proti přetížení zabezpečují kluzné spojky na pohonech. Dalším ochranným prvkem stroje, tentokrát pro ochranu celého skeletu je přivařený a robustní ochranný prstenec nad jednotlivými rotory. Pěnou plněná použitá letecká kola jsou v základní výbavě stroje. Tento model je určený zejména pro mulčování trav, nedopasků, mladých náletů a rostlinných zbytků na orné půdě včetně kukuřice na zrno.

Prospekty ke stažení

LAND PRIDE RCM 5020

LAND PRIDE RCM 5020

Šestimetrová verze je označována Commander a je navržena v robustní třídě. Mulčovač je agregován do spodního závěsu traktoru s potřebou příkonu od 70 do 250HP. Ochranu proti přetížení zabezpečují kluzné spojky na pohonech. Dalším ochranným prvkem stroje, tentokrát pro ochranu celého skeletu je přivařený a robustní ochranný prstenec nad jednotlivými rotory. Pěnou plněná použitá letecká kola jsou v základní výbavě stroje. V základní výbavě je RCM 5020 osazen dvojitými řetězovými clonami s dvojitými noži pro perfektní práci i ve větším množství posklizňových zbytků. Dokonalý efekt podtrhuje vysoká řezná rychlost nožů až 91 m*s-1. Tento model je určený zejména pro mulčování trav, nedopasků, mladých náletů a rostlinných zbytků na orné půdě včetně kukuřice na zrno.

Prospekty ke stažení