Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

Kloubové nakladače Pichon

Kategorie: Kloubové nakladače

Kloubový nakladač Pichon s výkony od 26 do 50 koní s motory CAT. Výšku zdvihu středového čepu závěsu umožnují do 2,6 m. Předností nakladačů Pichon je univerzálnost, robustnost a velice jednoduché ovládání i údržba. Nakladače jsou velice oblíbené, protože oproti traktoru jsou obratnější a mají nižší spotřebu.

Široká možnost přizpůsobení vašim potřebám. Jednoduše použitelný stroj s hromadou nářadí. Dlouholeté zkušenosti značky Pichon nabízí odolné provedení stroje pro každodenní použití. Vybírat můžete z výkonových řad od 26, 34 do 50 koní.

Kompaktní stroj s jednoduchým ovládáním. Díky malým rozměrům je stroj mrštný a protáhne se úzkými prostory. Nabízí krásný výhled díky centrálně umístěné sedačce na nářadí pro jednoduchou agregaci. Stroj je lehce přístupný jak pro nastupování, tak i údržbu.

Kloubové nakladače PICHON se vyznačují spolehlivostí a jednoduchostí. Nakladače jsou konstruovány do tvrdých podmínek s důrazem na spolehlivost. Na stroji je omezena elektronika na minimum. O pohon se starají spolehlivé motory Caterpillar ve spojení s hydrostatickou převodovkou. Použití hydrostatické převodovky pro kloubový nakladač je dobrá volba, neboť umožňuje velmi dobré manévrovací vlastnosti a flexibilitu jízdy. Výhodou je rovněž lehká údržba a spolehlivost provozu. Další výhodou hydrostatické převodovky je i vysoký brzdný účinek, díky dynamickému brzdění odpadá použití klasického brzdného systému a rovněž jeho údržba. Obsluha kloubového nakladače jistě ocení i pedál pomalého přiblížení, díky kterému obsluha nemusí myslet na jízdu a řazení, může se plně soustředit na náklad. Konstrukce nakladače je velmi robustní, bez plastových prvků, mimo sloupku řízení. Za pozornost stojí zejména velmi bytelná konstrukce kloubu nakladače, která je zárukou velmi dlouhé životnosti.