Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

Grasshopper

Kategorie: Údržba zeleně

Univerzální stroj do agregace s komunálním traktorem na profesionální údržbu zeleně.

Stejně jako samochod, tak i tažený či nesený Grasshopper v traktorové agregaci si skvěle poradí se sečením, válcováním a provzdušňováním trávníků i sběrem podzimního listí. S objemem zásobníku od 1200 do 3500 l.

Prospekty ke stažení

 

Další informace Vám poskytne specialista na komunální techniku AMAZONE:

Ing. Bohumil Martínek, + 420 734 131 009

 

Celoroční využití stroje Grasshopper
AMAZONE Grasshopper – vyžínání, provzdušňování, sběr, výroba řezanky a válcování během jedné pracovní operace

Grasshopper Vás přesvědčí mimořádným žacím výkonem i velkou kapacitou svého sběracího zásobníku. Grasshopper vyžíná a sbírá pokosený materiál s neustále konstantním výkonem, a to nehledě na to, zda se vyžíná každý týden či jednou za rok. Různorodé možnosti využití stroje Grasshopper jej pasují do role spolehlivého partnera pro práci po celý rok. Na jaře jej můžete používat pro provzdušňování a vyžínání sportovních a golfových hřišť. Obě dvě činnosti přitom provádí během jedné pracovní operace. V letním období je vhodný pro intenzivní i extenzivní údržbu různorodých travnatých ploch. Na podzim se provádí sběr listí, a to nezávisle na výšce vrstvy napadaného listí. Odolnost, kvalita práce a příkladná spolehlivost jsou parametry, které ze stroje Grasshopper činí partnera pro profesionály.

Hlavní argumenty

 • Žací rotor SmartCut s noži uspořádanými ve tvaru písmena V pro vyšší kvalitu řezu a sběru pokoseného materiálu a nižší emise hluku. Vyžínání za každého počasí. Tráva může být i vlhká. Nastartujte tedy hned zrána a na nic nečekejte!
 • Výměna nožů bez použití nářadí – rychle a snadno!
 • Různorodé používání po celý rok:
  • Jaro – provzdušňování
  • Léto – vyžínání
  • Podzim – sběr listí
 • Menší časové ztráty při vyprazdňování zásobníku: Plné využití zásobníku díky řezance z pokoseného materiálu.
 • Sbírat lze i plechovky, koňské koblihy či jiný odpad.
 • Vysokozdvižné vyprazdňování ve výšce 2,3 metru pro rychlé vyprázdnění na nákladní vůz či přívěs – komfortní vykládání kamkoliv.