Amazone agriculture
Isaria
Pichon
Tehnos
Kongskilde
AGRO doprava
OPaLL AGRI
Strautmann
Dondi
Carrarospray
Land Pride
Amazone komunal

Zpracování statkových hnojiv

Rozmetadla hnoje Pichon

Rozmetadla hnoje Pichon

Rozmetadla Pichon se vyrábí z žárově zinkované oceli. Rozmetadla hnoje jsou upravena tak, aby mohla pracovat i s těmi nejkompaktnějšími materiály díky unikátní pevné konstrukci a systému dvou vertikálních válců. Nepřekonatelný průměr, výška a sklon rozmetacích válců značky PICHON umožňuje modelům Muck Master aplikovat různé produkty v různých pracovních podmínkách v aplikační šířce od 6 až do 20 m.

Fekální cisterny Pichon

Fekální cisterny Pichon

Nabízíme široký sortiment cisteren Pichon pro profesionální využití s kapacitami od 2600 do 30000 l. Tyto cisterny jsou univerzální, bezpečné a snadné pro užívání a údržbu. K cisternám nabízíme širokou škálu produktů určených pro aplikaci kejdy, od hadicových aplikátorů až k půdním injektorům či rozstřikovacím koncovkám. Dále mohou být cisterny vybaveny celou řadou systémů pro plnění nádrže, od jednoduchého ventilu až po různé druhy ramen.

Vysavač kejdy Pichon

Vysavač kejdy Pichon

Vysavač kejdy od firmy PICHON představuje levné a efektivní řešení. Stačí mít ve stáji pevnou podlahu a kejdu přímo vysávat do cisterny.

Čerpadla a míchadla kejdy

Čerpadla a míchadla kejdy

Předejděte usazovaní kalu na dně jímky a tvorbě krusty na povrchu. Díky míchadlu/čerpadlu kejdy PICHON dokonale promícháte obsah jímky, který pak můžete jednoduše načerpat do fekální cisterny a vyvézt na pole. Na dně jímky tak nezůstávají usazeniny, které je nutné časem odbagrovat.